Yhteys

Yleiset tiedustelut Leena, Maija, Karoliina,
Anni tai Katja

Naisten hyvinvointikeskus
Olennainen

Uusikoivistontie 40, 28130 Pori


Maija Korkeamäki
Kehomielen Taika™
äitiysfysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
doula
Physiopilates- & joogaohjaaja
puh. 044 544 8923
maija@olennainen.me

Leena Jahnsson
vyöhyketerapeutti
sertifioitu doula
imetysohjaaja (WHO)
puh. 050 461 2922
leena@olennainen.me

Veera Gustafsson
fysioterapeutti
Mindful Body-ohjaaja®
SomeBody-ohjaaja®
puh. 044 2318 237
veera@olennainen.me

Piritta Hagman
äitiysfysioterapeutti
lantionpohjan fysioterapeutti
ravintoterapeutti
MyFascia-terapeutti
puh. 041 507 0707
piritta@olennainen.me

Eliisa Karttunen
kätilö
imetysohjaaja (WHO)
Spinning Babies® -synnytysvalmentaja
Confident Birth -kouluttaja
puh. 044 046 0463
eliisa.karttunen@olennainen.me

Kaisa Selin
Tanssi-liiketerapeutti
sosionomi
joogaopettaja
puh. 045 645 0366
kaisa@piuma.fi

Katja Vilja (äitiyslomalla)
äitiys- ja lantionpohjan fysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
PhysioPilates-ohjaaja
ravintovalmentaja
puh. 044 567 7582
katja@olennainen.me

Karoliina Paavilainen
äitiysfysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
PhysioPilates- & Spiraalistabilaatio-ohjaaja
puh. 044 987 4251
karoliina@olennainen.me

Elisa Lahtinen
kätilö, doula
imetysohjaaja (WHO)
puh. 040 911 1604
elisa.lahtinen@olennainen.me

Anni Lähdemäki
doula
imetysohjaaja (WHO),
Doulaservices also in English
puh. 040 771 2479
anni@olennainen.me

Terhi Sulin
fysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
www.askella.fi
terhi@olennainen.me

Vappu Grönfors (äitiyslomalla 31.5.21 alkaen)
äitiys- ja lantionpohjan fysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
joogaohjaaja
LCF-Lifecoach
puh. 050 518 7372
vappu@olennainen.me

Noora Luhtanen
fysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
pilatesohjaaja
puh. 0400 821 811
noora@olennainen.me

Minna Ollila
äitiys- ja lantionpohjan fysioterapiaan erikoistuva fysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
puh. 045 783 33027
minna.ollila@olennainen.me

Karoliina Saari
Fysioterapeutti YAMK
Työfysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
Personal Trainer & kuntosalivalmentaja
Imetysohjaaja (WHO)
Äitiys- ja lantionpohjan fysioterapiaan erikoistuva puh. 040 503 9758
ft.karoliinasaari@gmail.com

Uusikoivistontie 40, 28130 Pori
www.olennainen.me