Yhteys

Naisten hyvinvointikeskus
Olennainen

Uusikoivistontie 40, 28130 Pori


Veera Gustafsson
fysioterapeutti
Mindful Body-ohjaaja®
SomeBody-ohjaaja®
puh. 044 2318 237
veera@olennainen.me

Piritta Hagman
äitiysfysioterapeutti
lantionpohjan fysioterapeutti
ravintoterapeutti
MyFascia-terapeutti
puh. 041 319 6387
piritta@olennainen.me

Leena Jahnsson
vyöhyketerapeutti
sertifioitu doula
imetysohjaaja (WHO)
puh. 050 461 2922
leena@olennainen.me

Eliisa Karttunen
kätilö
imetysohjaaja (WHO)
Spinning Babies® -synnytysvalmentaja
Confident Birth -kouluttaja
puh. 044 046 0463
eliisa.karttunen@olennainen.me

Maija Korkeamäki
Kehomielen Taika™
äitiysfysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
doula
Physiopilates- & joogaohjaaja
puh. 044 544 8923
maija@olennainen.me

Elisa Lahtinen
kätilö, doula
imetysohjaaja (WHO)
puh. 040 911 1604
elisa.lahtinen@olennainen.me

Anni Lähdemäki
doula
imetysohjaaja (WHO),
Doulaservices also in English
puh. 040 771 2479
anni@olennainen.me

Karoliina Paavilainen
äitiysfysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
PhysioPilates- & Spiraalistabilaatio-ohjaaja
puh. 044 987 4251
karoliina@olennainen.me

Terhi Sulin
fysioterapeutti
MyFascia-terapeutti
www.askella.fi
terhi@olennainen.me

Katja Sulonen
fysioterapeutti
ravintovalmentaja
MyFascia-terapeutti
PhysioPilates-ohjaaja
puh. 044 567 7582
katja@olennainen.me

Minna Sillantaka
osteopaatti
puh. 040 700 5415
minna@mindez.fi

Uusikoivistontie 40, 28130 Pori
www.olennainen.me